ساخت شماره مجازی

دانلود شاد 2.9.7 – برنامه شبکه آموزشی دانش آموزان برای اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: حامد
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰

شاد یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی می‌باشد. این برنامه با همه گیری ویروس کرونا وارد تلفن‌های همراه و تبلت‌های هوشمند شد. از این رو این را میتوان در حال حاضر یکی از مهمترین اپلیکیشن‌ها نام برد. در این پست با دانلود شاد جدید در خدمت شما هستیم. پس با ما تا انتهای این پست همراه باشید.

دانلود شاد 2.9.7 - برنامه شبکه آموزشی دانش آموزان برای اندروید

کرونا با تمام تلخی‌هایی که برای بشر داشته است، یکسری عادات ما را نیز تغییر داده. این ویروس منحوص باعث شد تا اکثر کارهای ما از حالت فیزیکی به حالت مجازی تغییر حالت پیدا کند. اما یکی از مواردی که همیشه در حال فیزیکی و حضوری از آن استفاده می‌کردیم، تحصیل در مدارس بود. هنگامی که این وروس وارد کشور ما شد، مدارس را به تعطیلی گسترده کشاند. دانش آموزان برای ادامه تحصیل خود نیاز به پلتفرمی مناسب داشتند. از این رو برنامه شاد که یک اپلیکیشن شبکه آموزشی است، توسط آموزش و پرورش ارائه شد. در ادامه به بررسی دقیق این اپلیکیشن خواهیم پرداخت. در انتها نیز میتوانید نسبت به دانلود شاد برای اندروید اقدام کنید.

برنامه شاد چیست؟

برنامه شاد یک اپلیکیشن با هدف تسهیل و انجام امور مربوط به تححصیل دانش آموزان می‌باشد. این برنامه در واقع یک مدرسه مجازی است که بر روی تلفن همراه و تبلت‌های دانش آموزان نصب می‌شود. این برنامه با ارائه امکانات بسیار مناسب به مدیران، دبیران، خانواده‌ها و دانش آموزان توانسته است رضایت آنها را به خوبی جلب کند. با این برنامه میتوانید به راحتی با کلاس درس خود ارتباط برقرار کنید و در دوران همه گیری کرونا در کنار معلم و دوستان خود باشید.

البته شاد یک برنامه عمومی نیست و فقط مخصوص دانش آموزان می‌باشد. برای ورود به این برنامه شما باید احراز هویت خود را انجام دهید. با انجام اهراز هویت، هویت شما بعنوان یک دانش آموز در برنامه شاد احراز می‌شود. پس از این موضوع شما میتوانید فعالیت خود را در شاد شروع کنید. این برنامه محدودیت‌های بسیار خوبی را برای مدیریت و کنترل بیشتر کاربران در نظر گرفته است. این برنامه برای مدیران مدارس، معلمان مدارس و دانش آموزان طراحی شده.

کار با این برنامه برای مدیران

مدیران محترم مدارس برای استفاده از شاد باید ابتدا در سامانه سناد ثبت نام کنند. پس از ثبت نام آنها باید اطلاعات معلمان خود را وارد کنند. پس از ثبت معلمان حال وقت مدیریت کلاس می‌رسد. مدیران می‌بایست به صفحه مدیریت امور کلاس‌هایی که مروبط به مدرسه هستند بروند. در صفحه مذکور باید برای هر معلم در هر پایه تحصیلی کلاسی را تعریف کنند.

در کل کار اصلی مدیران در برنامه شاد در ابتدا تعریف معلمین و دانش آموزان می‌باشد. همچنین در مواردی دیده شده است که مدیران وظیفه مدیریت کلاس‌هارا نیز بر عهده داشته‌اند. آنها به تمامی کلاس‌ها دسترسی داشته و بر همین اساس میتوانند مشکلات انضباطی دانش آموزان را در حین برگزاری کلاس بررسی کنند. اگر دانش آموزی اقدام به ارسال محتوای نامربوط کند، مدیر میتواند آن را مشاهده و دانش آموز را از کالاس حذف کند.

استفاد از شاد برای معلمان

از مثلث مدیر – معلم و دانش آموز، معلم نیز نقشی حیاطی در این برنامه را ایفا می‌کند. معلمان برای استفاده از برنامه شاد در جایگاه معلمی باید پس از ورود به این برنامه گزینه معلمی را انتخاب کنند. پس از انتخاب این گزینه، باید به اهراز هویت خود بپردازند. در انتها نیز با توجه به اینکه مدیر آنها را قبلا در لیست کلاسی وارد کرده است، میتوانند به کلاس خود وارد شوند.

در پایه‌های تحصیلی بالاتر، با توجه به اینکه دروس تخصصی می‌شود، برخی از معلمان نیز بصورت تخصصی تدریس را انجام می‌دهند. از این رو یک کلاس چند معلم یا دبیر را در خود جای می‌دهد. دبیر نیز با توجه به برنامه کلاسی دقیقا مثل زمان حضور در مدرسه می‌بایست در کلاس مربوطه حضور پیدا کند. دقیقا مثل زمانی که به مدرسه می‌روید، در شاد نیز میتوانید در زمان مقرر در کلاس مورد نظر خود حضور پیدا کنید.

استفاده از شاد برای دانش آموزان

دانش آموزان همیشه رکن اصلی سیستم آموزشی کشور بوده‌اند. هیچ کلاسی بدون دانش آموز رسمیت پیدا نمی‌کند. دانش آموزان عزیز برای استفاده از برنامه شاد می‌بایست پس از دانلود و نصب این برنامه نسبت به احراز هویت خود اقدام کنند. اگر مدیر مدرسه قبلا شما دانش آموز را در لیست کلاسی وارد کرده باشد، آنگاه پس از احراز هویت، شما بصورت خودکار وارد کلاس خواهید شد.

برنامه شاد توانسته است فضایی امن و البته پاک را برای دانش آموزان فراهم کند. از این رو با توجه به احراز هویت دانش آموزان، درصورتی که دانش آموزی نسبت به ارسال محتوای نادرست اقدام کند، ازطرف مدرسه میتواند پیگیری شود. درصورتی که پس از احراز هویت خود، وارد کاس درسی نشدید، می‌بایست این موضوع را سریعا به مدیر مدرسه خود اطلاع دهید تا نسبت به ثبت شما در کلاس اقدام کند.

برخی از امکانات این برنامه اندروید

 • فعالیت بعنوان دبیر
 • فعابیت بعنوان معلم
 • حضور بعنوان دانش آموز
 • امکان تعریف تکالیف
 • مدیریت کلاس توسط معلمین و دبیران
 • احراز هویت سریع
 • رایط کاربری زیبا
 • و امکانات دیگر

هم اکنون میتوانید این برنامه اندروید را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید. همچنین از سایت شاد نیز بازدید کنید.

4.8/5 - (21 امتیاز)
گالری تصاویر
باکس دانلود
اطلاعات فایل
 • پلتفرم: اندروید
 • ورژن : 2.9.7
 • نیاز به روت: ندارد
 • نیاز به دیتا : ندارد
 • نیاز به اینترنت: دارد
 • فرمت : apk
 • حجم فایل : 39 مگابایت
 • پسورد: www.dgroid.com
بیشتر

امتیاز دهید

4.8/5 - (21 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.