درخواست برنامه اندروید

وبسایت دیجی روید همیشه به نظرات کاربران خود احترام گذاشته است. از این رو اگر در پس از بررسی و جستجو در سایت دیجی روید، برنامه یا بازی مورد نظر خود را پیدا نکردید، میتوانید با استفاده از فرم زیر نسبت به درخواست آن اقدام کنید. پس از پر کردن فرم و ارسال آن به سایت دیجی روید، همکاران ما سریعا درخواست شما را دریافت کرده و نسبت به قرار دادن بازی یا برنامه مورد نظر شما، به شرط آنکه در یکی از مارکت‌های ایرانی یا خارجی منتشر شده باشد اقدام می‌کنند. در واقع ما فقط برنامه یا بازی‌هایی را در دیجی روید قرار می‌دهیم که در یکی از مارکت‌های ایرانی یا خارجی معتبر منتشر شده باشند.

فرم زیر مخصوص دو دسته از کاربران دیجی روید می‌باشد.

دسته اول – کاربران عمومی ) این دسته از کاربران عزیز میتوانند لینک دانلود برنامه درخواستی خود را برای ما ارسال کنند. همکاران ما پس از بررسی درخواست این عزیزان، برنامه یا بازی مورد نظر را در دیجی روید قرار خواهند داد. همچنین در نظر داشته باشید که با توجه به حجم بالای درخواست‌ها، ممکن است قراردادن بازی یا برنامه مورد نظر این عزیزان با کمی تاخیر همراه شود که هیچ نیازی به ارسال درخواست مجدد نمی‌باشد.

دسته دوم – کاربران توسعه دهنده ) توسعه دهندگان همکاران اصلی ما در سایت دیجی روید هستند. این دسته از کاربران که مالک و صاحب امتیاز اپلیکیشن یا بازی اندروید خاصی هستند نیز میتوانند درخواست خود برای انتشار بازی یا برنامه مورد نظرشان را برای ما ارسال کننده. پس از دریافت درخواست این عزیزان، همکاران ما برای ادامه فرآیند انتشار اپلیکیشن در سایت دیجی روید با این عزیزان تماس خواهند گرفت و مراحل با یکدیگر طی خواهند کرد.

منتظر دریافت درخواست‌های شما هستیم. برای درخواست انتشار بازی یا برنامه اندروید فقط کافیست فرم زیر را پر کنید.

    لینک کوتاه