How To install on device

دانلود اپلیکیشن پرسپولیس 1.0 – برنامه اختصاصی باشگاه پرسپولیس

امروز در خدمت هواداران تیم پرسپولیس هستیم با اپلیکیشن پرسپولیس . میدونم که این تیم خیلی طرفدار داره و روز به روز هم به طرفدرانش اضافه میشه . به همین امروز میخوایم اپلیکیشن اختصاصی این باشگاه رو خدمت شما کاربران عزیز معرفی کنیم . پس تا پایان با ما همراه باشید. همچنین پیشنهاد میکنیم تا از سایر بخش های وبسایت دیجی روید دیدن کنید ، بخصوص بخش برنامه اندروید .

دانلود پرسپولیس 1.0 – برنامه اختصاصی باشگاه پرسپولیس

تیم پرسپولیس یکی از تیم های برتر ایران و البته آسیا هستش . این تیم در رنکینگ های جهانی هم جایگاه خوبی داره . مدیران این باشگاه در یک حرکت بسیار خوب و خردمندانه اقدام به ساخت اپلیکشین پرسپولیس کردند. ما امروز در این پست میخوایم به شما اپلیکیشن پرسپولیس رو معرفی کنیم . این اپلیکیشن امکانات زیادی رو در اختیار کاربران خودش گذاشته و باعث راحتی کار هوادارانش شده .

در اپلیکیشن پرسپولیس میتونید به اخبار باشگاه دسترسی داشته باشید . میتونید در جریان باشید که تیم پرسپولیس چه مهره ها و ستاره هایی رو خریداری کرده یا با کدوم یکی از ستاره هاش تمدید قرارداد داشته. اما یکی دیگه از امکاناتی که این برنامه اندرویدی در اختیار کاربرانش قرار میده اینه که میتونید جدول رده بندی لیگ رو هم مشاهده کنید. خیلی برای یک هوادار مهمه که تیمش در چه رده هستش . یا مثلا میتونید جدول آقای گلی رو بررسی کنید و ببینید کدوم بازیکن بیشترین پاس گل رو داده .

امکانات اپلیکیشن پرسپولیس :

  • دریافت جدیدترین اخبار باشگاه
  • نمایش نتایج و جدول بازی های لیگ به صورت زنده
  • امکان پیش بینی بازی ها
  • امکان خدید حدمات همانند شارژ و بسته برای سیمکارت خود
  • عضویت در کانون هواداری پرسپولیس
  • تماشای فیلم و سریال.
  • و امکانات دیگر

هم اکنون میتونید این برنامه اندرویدی رو از وبسایت دیجی روید دانلود کنید. ضمناً فراموش نکنید جهت حمایت از وبسایت دیجی روید ، حتما پیج اینستاگرام دیجی روید رو هم دنبال کنید. ما با عشق برنامه هارو براتون میذاریم ، پس حتما از من حمایت کنید.