ساخت شماره مجازی

دانلود Manchester United 9.1.10 – اپلیکیشن منچستر یونایتد

دیدگاه: 0
نویسنده: حامد
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰

اپلیکیشن منچستر یونایتد – Manchester United ، یک اپلیکیشن بسیار جذاب ورزشی برای طرفداران باشگاه منچستر یونایتد انگلیس می‌باشد. این برنامه ورزشی اندروید، قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. تا پایان این پست با ما همراه باشید.

دانلود Manchester United 9.1.10 - اپلیکیشن منچستر یونایتد

اگر شما هم از طرفداران تیم منچستر یونایتد انگلیس باشید، احتمالا به دنبال بررسی نتایج، آخرین نتایج وغیره برای این تیم هستید. از این رو ما امروز در وبسایت دیجی روید به سراغ معرفی یک اپلیکیشن فوتبالی برای طرفداران تیم شیاطین سرخ رفته‌ایم. پس تا پایان این پست با ما همراه باشید.

آخرین اخبار در اپلیکیشن منچستر یونایتد

زمانی را به یاد دارم که خبری از فضای مجازی نبود. اگر قصد داشتیم تا اخبار مربوط به باشگاه مورد علاقه خود را دنبال کنیم، باید خود را دقیقا در زمان پخش اخبار به تلوزیون یا رادیو میرساندیم. حتی گاهی اوقات مجبور بودیم تا جلوی دکه روزنامه فروشی قرار بگیریم تا بتوانیم اخبار را مربوط به باشگاه مورد نظر خود را مطالعه کنیم. این همه مشقت فقط برای بررسی اخبار. اما با اپلیکیشن منچستر یونایتد میتوانید جدیدترین اخبار این باشگاه را از طریق برنامه اندرویدی که ارائه داده است دنبال کنید. دیگر نیازی نیست برای بررسی چند اخبار خود را به آب و آتش بزنید. میتوانید خیلی ساده از داخل اپلیکیشن اخبار مربوط به باشگاه را به زبان انگلیسی مطالعه کنید. با اینکار به باشگاه مورد علاقه خود نزدیک شوید.

پوشش مسابقات

فرض کنید در جایی هستید که دسترسی به تلوزیون یا رادیو ندارید. آنگاه تیم مورد علاقه شما در حال برگزاری یک مسابقه حساس و مهم است. در این لحظه برنامه اندروید منچستر یونایتد به کمک شما می‌آید. با این برنامه اندروید میتوانید از پوشش مسابقات لذت ببرید. میتوانید بصورت لحظه‌ای از اخبار مسابقه با خبر باشید. اگر در حین مسابقه گلی به ثمر رسید شما سریعا مطلع خواهید شد. با این قابلیت حتی اگر تعویضی در بازی اتفاق بیوفتد شما مطلع خواهید شد. دریافت کارت زرد توسط بازیکنان دیگر یا حتی کارت قرمز نیز به اطلاع شما خواهد رسید. خلاصه اینکه این اپلیکیشن شما را در جریان وضعیت بازی قرار می‌دهد.

نتایج مسابقات در اپلیکیشن منچستر یونایتد

زمانی را به یاد می‌آورم که اشخصاصی صبح در محل کار خود حاضر می‌شدند و از همکاران خود نتیجه بازی شب گذشته را پرسجو می‌کردند. البته حق داشتند چرا که شب قبل نتوانسته بودند بازی را تماشا کنند. اما این مشکل توسط اپلیکیشن منچستر یونایتد به خوبی حل شده است. با این برنامه اندروید شما این توانایی را دارید تا نتیجه مسابقه تیم مورد علاقه خود را به راحتی مشاهده کنید. در این برنامه اندروید نتیجه مسابقات تمام رده‌های سنی این باشگاه مشخص شده است.

سایر امکانات اپلیکیشن منچستر یونایتد

 • آخرین اخبار باشگاه
 • پوشش مسابقات
 • نمایش نتایج مسابقات
 • انتخاب بهترین بازیکن زمین
 • پادکست
 • و امکانات دیگر

هم اکنون میتوانید برنامه اندروید منچستر یونایتد را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید.

2/5 - (1 امتیاز)
گالری تصاویر
باکس دانلود
اطلاعات فایل
 • پسورد: www.dgroid.com
بیشتر

امتیاز دهید

2/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.