ساخت شماره مجازی

دانلود LinkedIn 4.1.639.2 – برنامه لینکدین شبکه اجتماعی کسب و کار

دیدگاه: 0
نویسنده: حامد
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۴۰۰

برنامه لینکدین – LinkedIn یک شبکه اجتماعی معتبر برای علاقه مندان به توسعه کسب و کار می‌باشد. این برنامه برنامه به شما کمک می‌کند تا به خوبی نسبت به شبکه سازی و اجرای اهداف کاری خود اقدام کنید. با برنامه لینکدین یک قدم به موفقیت در کسب و کار خود نزدیک شوید.

دانلود Linkedin 4.1.639.2 - برنامه لینکدین شبکه اجتماعی کسب و کار

در بین شبکه‌های اجتماعی مختلف در بازار اندروید، برنامه لینکدین یکی از بهترین و البته مفیدترین آنها می‌باشد. در این برنامه اندرویدی هیچ خبری از مسخره بازی و موارد فان نیست. اگر شما زمان زیادی را هم در این برنامه صرف کنید، قطعا کار بیهوده‌ای را انجام نخواهید داد. در واقع برنامه LinkedIn یک برنامه بسیار کاربردی برای رسیدن شما به اهداف کسب و کاریتان است. مهم نیست در چه کاری مشغول هستید، مهم این است که در این برنامه و سرویس میتوانید به اهداف خود به راحتی برسید. حال شاید سوال کنید که یک برنامه چگونه می‌تواند شما را به اهدافتان برساند. در ادامه این پست با ما همراه باشید تا به این سوال شما پاسخ دهید. اگر آماده هستید بریم سراغ معرفی اپلیکیشن لینکدین

لینکدین برنامه‌ای برای رشد کسب و کارها

در ابتدای این بخش قصد دارم نکته مهمی را با شما درمیان بگذارم. اگر زبان انگلیسی قوی ندارید، ممکن است در حین کار با این برنامه با مشکل رو به رو شوید. شاید از خود بپرسید که میتوان دانلود برنامه لینکدین فارسی را در دستور کار قرار داد. اما این موضوع را کلا فراموش کنید. LinkedIn  هیچ نسخه فارسی را ارائه نکرده است. اما بریم سراغ دلیل اصلی پیدایش این برنامه اندروید یعنی برنامه لینکدین.

فرض کنید که شما قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید. قصد دارید تا سوالاتی را در مورد آن کسب و کار از کسانی که در آن رشته مشغول هستند بپرسید. بهترین راه حل مراجعه شما به مکانیست که هم صنفان شما در آنجا حضور دارند. در واقع برنامه لینکدین دقیقا همین نقش را برای شما ایفا می‌کند. اگر شما بخواهید با کسانی که هم صنف شما هستند، در ارتباط باشید بهترین گزینه استفاده از LinkedIn  است. در این برنامه اندرویدی نفرات زیادی که صاحب یا مشغول در یک کسب و کارهستند حضور دارند و شما میتوانید به راحتی با آنها ارتباط بگیرید.

برای مثال اگر شما در رشته برنامه نویسی اندروید درحال فعالیت هستید، میتوانید به راحتی اشخاصی که در این رشته شغلی درحال فعالیت هستند در ارتباط باشید. شما خیلی راحت میتوانید پس از ورود به برنامه لینکدین اشخاصی که با شما هم رشته هستند را پیدا کنید. البته این را هم فراموش نکنید که LinkedIn فقط برای رشته‌های شغلی مرتبط با نرم افزار و کامپیوتر نیست. هرکسی که صاحب شغل یا حرفه‌ای هست میتواند در لینکدین حضور پیدا کند و از امکانات آن بهره ببرد.

با LinkedIn کسب و کار خودتان را معرفی کنید

کسانی که به دنبال نصب لینکدین برای اندروید هستند، در واقع به دنبال پیدا کردن راهی برای ورود آسان‌تر به این برنامه می‌باشند. در واقع برنامه LinkedIn  یک برنامه UGC می‌باشد. در این سبک از برنامه‌ها شما این قابلیت را دارید که محتوایی را داخل پلتفرم به اشتراک بگذارید. این قابلیت به شما امکان معرفی کسب و کارتان را می‌دهد و شما میتوانید به راحتی دیگران را از کسب و کار خود مطلع کنید.

برای مثال اگر در کار تولید در و پنجره هستید، میتوانید هر چندوقت یکبار از خط تولید کارگاه یا کارخانه خود تصاویری را منتشر کنید. با اینکار میتوانید به مشتریان خود کیفیت و دقت بالایی که در هنگام ساخت به خرج می‌دهید را نمایش بگذارید. همچنان میتوانید به شرکت‌هایی که به دنبال شما برای همکاری هستند، این سیگنال را بفرستید که شما یک شرکت مطمئن برای همکاری می‌باشید. در واقع لینکدین به شما این امکان را می‌دهد تا به خوبی خود را در بازار کار معرفی کرده و همگان را از حضور خود مطلع سازید.

امکانات حرفه‌ای در لینکدین

گر شما دانلود نسخه آخر لینکدین را انجام داده باشید، احتمالا میتوانید از امکانات حرفه‌ای این برنامه اندروید استفاده کنید. LinkedIn نیز همانند هر برنامه دیگری از امکانات خاص و منحصر به فردی که مورد نیاز صاحبین یا شاغلین کسب و کار است، بهره می‌گیرد. در واقع این امکانات برنامه است که به اپلیکیشن ماهیت می‌دهد. جلوتر به برخی از این امکانات اشاره کرده‌ایم که بایکدیگر بررسی می‌کنیم.

شما با دانلود نسخه آخر لینکدین میتوانید رزومه خود را در این اپلیکیشن منتشر کنید. بخشی در LinkedIn وجود دارد که امکان انتشار رزومه را به کاربران می‌دهد. در این بخش فرمی دیجیتالی در اختیار شما قرار میگیزد و شما باید آن فرم را به دقت پر کنید. برای مقال میتوانید مشخص کنید که در فلان سال در کدام شرکت کار کرده‌اید. چه زمانی وارد شرکت شده‌اید و چه زمانی ترک همکاری داشتید. حتی دلیل ترک همکاری را نیز میتوانید بیان کنید.

این قابلیت باعث می‌شود تا دیگران از رزومه شما مطلع شوند. اگر به دنبال کار جدیدی هستید و یک کارجو محسوب می‌شوید، رزومه قطعا برای شما میتواند خیلی مهم باشد. از دیگر امکاناتی که با برنامه لینکدین میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید، امکاناتی برای ساخت پیج‌های کاری است. در واقع در این برنامه اندروید شما بعنوان یک شخص واقعی ثبت نام می‌کنید. پس از مدتی متوجه نیاز کسب و کار خود به یک پیج در LinkedIn می‌شوید. این سرویس به شما این امکان را می‌دهد تا پیجی کاری را برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

امکان چت در LinkedIn

یکی از قابلیت‌هایی که در برنامه لینکدین وجود دارد، امکان چت و گفت و گو با سایر کاربران است. قطعا یک شبکه اجتماعی بدون چت و مکالمه ماهیت درستی ندارد. اما در این برنامه اندروید، گفتگو‌ها فقط بر پایه مسائل کاری می‌باشد. بر خلاف سایر شبکه‌های اجتماعی که معمولا گفتگو‌ها در فضاهای دیگر انجام می‌شود، در برنامه LinkedIn گفتگو‌ها فقط بر پایه مسائل کاری است. در این برنامه میتوانید به راحتی با هم صنفان خود به مکالمه و گفتگو بپردازید و از تجربیات یکدیگر بهره‌مند شوید.

افزایش دنبال کننده در لینکدین

ورود به هر شبکه اجتماعی باعث به وجود آمدن چالشی به نام جذب دنبال کننده می‌باشد. شاید ورود به لینکدین نیز شما را دقیقا با همین چالش رو به رو کند. البته در مورد لینکدین این مسئله کمی آسان‌تر است. برنامه اینستاگرام را در نظر بگیرید، ممکن است شما شخصی را دنبال کنید، آن شخص برحسب غرور یا سایر مسائل از دنبال کردن شما پرهیز کند، آنگاه شما آن شخص را یکطرفه دنبال کرده‌اید. اما در برنامه LinkedIn خبری ازاین موارد نیست. در این برنامه اندرویدی به دنبال کننده کانکشن ( Connection ) می‌گویند. وقتی شما به شخصی درخواست کانکشن یا اتصال ارسال می‌کنید آن شخص فقط دو راه دارد. یا باید درخواست شما را قبول کند، که با اینکار آن شخص نیز شما را دنبال می‌کند یا از قبول آن صرف نظر کنید.

به همین دلیل است که جذب دنبال کننده در لینکدین کمی آسان‌تر از سایر پلتفرم‌های اجتماعی می‌باشد. فقط کافیست افرادی که با کسب و کار شما ارتباط دارند را دنبال کنید. آنگاه آن اشخاص نیز شما را دنبال خواهند کرد. در واقع میتوان این را بیان کرد که در LinkedIn فرهنگی به این شکل جا افتاده است که اگر میخواهید دنبال کننده زیادی داشته باشید، باید افزاد زیادی را دنبال کنید. این دقیقا باعث راحتی شما در جذب دنبال کننده می‌شود. پس تا دیر نشده به جمع کاربران این اپلیکیشن بپیوندید.

همچنین ما پیشنهاد می‌کنیم تا کمی نیز زبان انگلیسی خود را قوی کنید چرا که امکان دانلود برنامه لینکدین فارسی برای کاربران وجود ندارد.

سایر امکانات LinkedIn

 • امکان قراردادن رزومه کاری در لینکدین.
 • قرار دادن محل‌هایی که دران کار کرده‌اید.
 • مشاهده لیست کارمندان شرکت‌های مختلف در پیج کاری
 • ارتباط گیری آسان
 • محیط کاربری آسان
 • امکان چت و گفتگو در برنامه
 • دریافت اعلانات
 • اشتراک گذاری مطالب
 • امکان شبکه سازی قدرتمند
 • جستجو در بین مشاغل مختلف
 • حضور مشاعل مختلف در اپلیکیشن
 • و امکانات دیگر

هم اکنون میتوانید برنامه لینکدین را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید. همچنین در نظر داشته باشید که میتوانید برای ثبت نام در لین سرویس به سایت LinkedIn مراجعه کنید. لطفا در جهت پیشرفت و بالا بردن راندمان وبسایت دیجی روید، حتما نظرات خود را در مورد این برنامه اندروید با ما در میان بگذارید. ما منتظر ارسال کامنت‌های شما هستیم. امیدوارم که از دانلود لینکدین در وبسایت ما رضایت کافی را داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
باکس دانلود
اطلاعات فایل
 • پلتفرم: اندروید
 • ورژن : 4.1.639.2
 • نیاز به روت: ندارد
 • نیاز به دیتا : ندارد
 • نیاز به اینترنت: دارد
 • فرمت : apk
 • حجم فایل : 157 مگابایت
 • پسورد: www.dgroid.com
بیشتر

امتیاز دهید

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.