ساخت شماره مجازی

دانلود Inshot 1.752.1332 – برنامه ویرایش عکس و فیلم برای اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: حامد
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰

کاربران زیادی به دنبال دانلود inshot – اینشات هستند. به همین دلیل ما امروز معرفی برنامه اندروید inshot پرداخته‌ایم. این برنامه اندرویدی برای ویرایش عکس و فیلم و همچنین کلاژ عکس خیلی کاربرد دارد. پس تا پایان این پست با ما همراه باشید.

دانلود Inshot 1.752.1332 - برنامه ویرایش عکس و فیلم برای اندروید

فیلم و عکس یکی از عناصر مهم در زندگی انسان‌ها می‌باشد. با پیدایش شبکه‌های اجتماعی نیاز به فیلم و عکس نسبت به گذشته بیشتر شده است. اما استفاده از فیلم و عکس نیازمند موارد خاصی می‌باشد. یکی از این موارد، ویرایش آنها است. به همین دلیل ما امروز از مجموعه پست‌های مربوط به برنامه اندروید در وبسایت دیجی روید به سراغ معرفی برنامه اندروید Inshot رفته‌ایم و جلوتر نیز شما را با امکانات این برنامه اندروید آشنا خواهیم کرد.

تریم و اسپلیت در Inshot

یکی از قابلیت‌های بسیار مهم در برنامه اندروید Inshot بحث تریم و اسپلیت می‌باشد. شما فیلمی را در اختیار دارید که قصد دارید آنرا ویرایش کنید. شما می‌خواهید تکه‌ای از ابتدا یا انتها یا هرجای دیگر از این ویدئو را برش دهید. به این ابزار تریم یا اسپلیت گفته می‌شود. در برنامه اندروید اینشات نیز این 2 ابزار بسیار کاربردی وجود دارد. البته این را باید ذکر کرد که اسپلیت و تریم در واقع یک ابزار با 2 نام هستند. شما با این ابزار می‌ـوانید قطعا فیلم‌های خود را برش داده و فیلم‌های قطاع شده تولید کنید.

زوم کنید

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که فیلمی را از راه دور تصویر برداری کرده باشید. ممکن است به همین دلیل اجزای فیلم به خوبی مشخص نباشند. شاید اجزایی در فیلم شما وجود داشته باشند که نمایش آنها خیلی خوش آیند نباشد. به همین دلیل شما باید فیلم خود را زوم کرده تا ان اجزا از گوشه‌های فیلم شما حذف شوند. برای اینکار برنامه اندروید Inshot نیز فکری کرده است. این برنامه قابلیت و امکان زوم کردن و یا خارج کردن از حالت زوم را به شما می‌دهد و به راحتی میتوانید فیلم‌های خود را ویرایش کرده و سپس به اشتراک بگذارید.

با Inshot روی فیلم‌ها موزیک قرار دهید

موزیک همیشه یکی از جذاب‌‌ترین افزودنی‌ها به فیلم‌ها برای من بوده است. هنگامی که شما فیلمی در اختیار دارید، میتوانید با اضافه کردن یک موزیک زیبا، جذابیت آن فیلم را بسیار بالا ببرید. از این ابزار Inshot می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی کند. در این اپلیکیشن اندرویدی شما میتوانید به راحتی روی فیلم‌های خود آهنگی زیبا را قرار دهید. این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد تا از آهنگ‌های موجود در حافظه تلفن همراه خود نیز یک آهنگ را انتخاب کرده و با فیلم ادغام کنید. فیلمی که با موزیک ترکیب شود قطعا از جذابیت بسیار بالاتری نسبت به فیلمی که موزیک ندارد برخوردار است. پس با برنامه اینشات میتوانید به فیلم‌های خود جلوه بسیار زیبایی ببخشید.

تغییر سایز فیلم

فیلم‌های ضبط شده هرکدام در  ابعاد و اندازه‌های مختلف هستند. اگر بخواهید تا فیلم‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید، قطعا باید فکری به حال ابعاد آنها بکنید. برای مثال شبکه اجتماعی اینستاگرام، با اینکه از تمامی ابعادها و نسبت‌های تصویر پشتیبانی می‌کند، اما فیلم‌های مربعی شکل را بهتر نشان می‌دهد. البته شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز ممکن است از نسبت‌های تصویری دیگری پیروی کنند. برخی از آنها از نسبت ایستاده و برخی دیگر از نسبت خوابیده استفاده کرده‌‌اند. برای Inshot در این زمینه نیز به شما کمک کرده است. در این بخش شما میتوانید فیلم‌های خود را به هر ابعاد تصویری که خواستید تغییر دهید. میتوانید فیلم‌های خود را مناسب انتشار در اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری بکنید.

افزودن متن به فیلم با Inshot

یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب در برنامه Inshot، افززودن متن به فیلم‌ها می‌باشد. برای کسانی که فیلم‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند، بسیار مهم است تا نام یا برند خود را روی فیلم‌ها درج کنند. به اینکار درج واترمارک می‌گویند. برنامه اندروید اینشات به شما این امکان را می‌دهد تا هر متنی را که خواستید به فیلم‌های خود اضافه کنید و روی آنها بچسبانید. این متن میتواند همراه با فونت، رنگ و ابعاد مورد نظر شما به فیلم افزوده شود. از این پس میتوانید فیلم‌های خود را همراه با واترمارک خودتان در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید. میتوانید دیگران را از برندتان مطلع کنید. میتوانید از دزدی آثارتان توسط دیگران جلوگیری کنید.

تغییر رزولوشن و رنگ فیلم

در برنامه Inshot بخشی با نام Adjust قرار دارد. این بخش به شما این امکان را می‌دهد تا رزولوشن و تنظیمات مربوط به نورپردازی فیلم‌ را انجام دهید. برخی از ویدئوها در محیطی تاریک ضبط شده‌اند. برنامه اینشات این امکان را به شما می‌دهد تا با افزودن مقداری نورسفید به فیلم، به راحتی مشکل تاریکی فیلم را حل کنید. اما از دیگر قابلیت‌های این برنامه اندرویدی قراردادن فیلتر روی فیلم‌ها می‌باشد. اینقدر این روزا با فیلتر کارکرده‌ایم که فکر نمیکنم نیازی به توضیح بیشتر در مورد فیلتر‌ها باشد. پس از همین الان میتوانید بسیار از فیلم‌های خود را با یک رنگ بندی حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.

کلاژ عکس در Inshot

در خدمت شما هستیم با دانلود برنامه اینشات با لینک مستقیم برای اندروید. برنامه Inshot فقط مخصوص کار بر روی فیلم نیست. این برنامه اندروید امکانات بسیار زیادی را نیز در زمینه فیلم به کاربران خود ارائه می‌دهد. تصاویر کلاژ به مجموعه‌ای تصاویر می‌گویند که کنار یک دیگر و در قالب یک عکس وجود دارند. برای مثال 6-5 عکس به هم چسبیده شده در یک عکس جانمایی شده است. در واقع کلاژ تصاویر یکی از موارد بسیار کاربردی در این برنامه اندرویدی می‌باشد که میتواند خیال شما را از بابت انجام اینکار راحت کند.

کراپ تصاویر

قابلیتی که در برنامه Inshot شاید خیلی مورد استفاده قرار بگیرد، قابلیت کراپ یا برش تصاویر می‌باشد. فرض کنید تصویری در اختیار دارید و اجزایی در آن تصویر هستند که شما قصد دارید آنها را از تصاویر پاک کنید. فرض کنید با خانواده خود به گردش رفته‌اید. در گوشه‌ای ایستاده و قصد دارید تا چند عکس بسیار زیبا از خود بگیرید. عکس‌هارا با دقت بسیار بالا گرفته و هنگامی که منزل برمیگردید و تصاویر را مجدد مشاهده می‌کنید، خواهید فهمید که شخصی در عکس شما افتاده و عکس شما را خراب کرده است. همه چیز در عکس شما خوب است بجز حضور یک میهمان ناخوانده. بهترین راهکار برای حذف این میهمان ناخوانده استفاده از Ctop یا برش تصویر است. شما پس از دانلود برنامه اینشات با لینک مستقیم، میتوانید از این قابلیت استفاده کرده و اجزای اضافی را از عکس خود به راحتی حذف کنید.

امکانات برنامه Inshot

 • امکان تریم یا اسپلیت برای برش قطعات فیلم
 • زوم کردن و خارج کردن از حالت زوم
 • نوشتن متن روی فیلم
 • درج استیکر روی فیلم
 • تغییر نسبت ابعادی ویدئو
 • فیلتر روی تصاویر
 • کلاژ تصاویر
 • تاخیر یا زودهنگام سازی ویدئو‌ها
 • کراب تصاویر
 • روتیشن یا چرخش تصاویر
 • فریز ویدئو‌ها
 • نورپردازی و تغییر رزولوشن تصاویر
 • و امکانات دیگر

با مراجعه به بخش دانلود، میتوانید به دانلود اینشات با لینک مستقیم بپردازید. همچنین فراموش نکنید تا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. قطعا نظرات سازنده شما می‌تواند ما را در جهت بهبود وبسایت دیجی روید یاری دهد. برای حمایت از وبسایت ما، حتما پیج اینستاگرام دیجی روید را دنبال کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
گالری تصاویر
باکس دانلود
اطلاعات فایل
 • پلتفرم: اندروید
 • ورژن : 1.752.1332
 • نیاز به روت: ندارد
 • نیاز به دیتا : ندارد
 • نیاز به اینترنت: تا حدودی دارد
 • فرمت : apk
 • حجم فایل : 45 مگابایت
 • پسورد: www.dgroid.com
بیشتر

امتیاز دهید

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.