ساخت شماره مجازی

دانلود Fly Corp: Airline Manager 0.7 – بازی مدیر خطوط هوایی برای اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: حامد
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۴۰۰

بازی Fly Corp: Airline Manager یک بازی مدیریتی دیگر می‌‎باشد که ما قصد معرفی آن را به شما کاربران عزیز دیجی روید داریم. در این بازی اندرویدی جذاب و البته مدیریتی، شما وظیفه مدیریت خطوط هوایی کل جهان را بر عهده دارید. در این بازی باید حواس خود را کامل جمع کرده تا به مسافران این وسیله نقلیه سریع، خدمات مناسبی را ارائه کنید. اگر شما نیز به دنبال یک بازی مدیریتی جذاب هستید، تا انتهای این پست با ما و بازی Fly Corp: Airline Manager همراه باشید.

مدیریت، فاکتوری مهم در وجود برخی از انسان‌ها می‌باشد. برخی از کاربران همیشه علاقه دارند تا مدیریت خود را در زمینه‌های مختلف حتی بازی به دیگران نمایش دهند. مهم نیست اینکار تا چه اندازه سخت است، مهم این است که مدیریت کاری لذت بخش می‌باشد. حال اگر کسی بتواند مدیریت خود را در زمینه خطوط هوایی به نمایش بگذارد، شاید از اینکار لذت بیشتری ببرد. بازی Fly Corp: Airline Manager نیز دقیقا برای همین منظور در CASUAL AZUR GAMES تولید شد. همانطور که در بالا نیز گفتیم امروز قصد معرفی یک بازی جذاب مدیریتی را داریم. اما چرا این بازی را جذاب خطاب می‌کنیم؟ در ادامه به امکانات این بازی هواپیما مسافربری واقعی برای اندروید خواهیم پرداخت.

خطوط هوایی داخلی ایجاد کنید

در بازی زیبا Fly Corp: Airline Manager شما نقش یک تاجر علاقه مند به خطوط هوایی را برعهده دارید. در ابتدای این بازی باید کشور و شهر مبدا را برای شروع کار خود انتخاب کنید. برای مثال ابتدا ایران عزیز را بعنوان نقطه شروع کار خود انتخاب می‌کنیذ. با انتخاب ایران، شهر تهران برای شما از حالت قفل خارج می‌شود. در قدم بعدی باید اولین فرودگاه متصل به ایران را نیز ایجاد کنید. احتمالا مشهد یا شاید اصفهان را انتخاب کنید. انگشت مبارک خود را از تهران به سمت شهر مقصد مورد نظر خود می‌کشید. با اینکار خطوط هوایی یا همان کریدورهوایی بین این دو شهر فعال خواهد شد و اولین پرواز در Fly Corp: Airline Manager انجام می‌شود. این روند همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

شما باید شهرهای دیگر را نیز به یکدیگر وصل کنید. البته در انجام اینکار نباید بدون برنامه و استراتژی عمل کنید چون در ادامه به مشکل برمیخورید. پیشنهاد می‌کنیم تا ابتدا تمامی شهر‌ها را به مرکز اصلی یعنی تهران متصل نموده و سپس بین شهرهای دیگر راه هوایی ایجاد کنید. برای مثال ابتدا مشهد- اصفهان – شیراز – یزد – کرمان وغیره را به تهران متصل کنید. در قدم بعدی شهرهای نام برده را به یکدیگر وصل کنید. مهم‌ترین مورد در بازی Fly Corp: Airline Manager استفاده از یک استراتژی درست و مناسب می‌باشد. هرگز استراتژی خود را فراموش نکنید. پیشنهاد می‌کنیم تا در هنگام ایجاد خطوط هوایی بین شهرهای مختلف هر کشور موارد مختلفی را در نظر بگیرید.

در Fly Corp: Airline Manager کشورهای را به یکدیگر وصل کنید

در مورد خطوط هوایی و هواپیما، ما دو نوع پرواز داریم که به آنها داخلی و خارجی گفته می‌شود. پروازهای داخلی، داخل مرزهای یک کشور و پروازهای خارجی خارج از مرزهای یک کشور انجام می‌شود. بالاتر گفتیم که شما شهر تهران را بعنوان نقطه شروع کار خود انتخاب کردید. پس از انتخاب تهران شهرهای دیگر ایران نیز صاحب فرودگاه و خطوط هوایی کردید. اما در بازی Fly Corp: Airline Manager رسیدگی به خطوط هوایی داخلی کافی نیست. در این بازی زیبا و جذاب باید از خطوط هوایی سایر کشورها را نیز تاسیس کنید. شما باید کشورهارا به هم وصل کنید. اینکار باعث می‌شود تا پروازهای بیشتری در خطوط هوایی شما انجام شود و شما پول بیشتری را صاحب شوید.

برای مثال شما پس از تکمیل خطوط هوایی کشور عزیزمان ایران، کشور عراق را بعنوان کشور بعدی برای اتصال به خطوط هوایی خود انتخاب می‌کنید. با انتخاب این کشور، پایتخت آن یعنی شهر بقداد با نقطه‌ای بزرگتر نمایش داده می‌شود. در ابتدا باید بغداد را به شهر دیگری در همین کشور متصل کنید که احتمالا موصل یا سلیمانیه را انتخاب می‌کنید. هنگامی که تعدادی پرواز در این کشور برقرار شد، شما متوجه چالشی جدید می‌شوید. برخی از مسافران حاضر در شهرهای عراق، قصد مسافرت به کشور ایران را دارند. حتی این امکان برای ایران نیز وجود دارد. یعنی ممکن است که برخی از مسافران ایرانی قصد سفر به عراق را داشته باشند. در این زمان شما باید یک خط هوایی از یکی از شهرهای عراق به یکی از شهرهای ایران در بازی Fly Corp: Airline Manager ایجاد کنید.

خطوط هوایی خود را در Fly Corp: Airline Manager تقویت کنید

در بازی Fly Corp: Airline Manager هرچه مسافران بیشتری از خطوط هوایی شما استفاده کنند، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد. اما آن سوی سود، ضرر نیز وجود دارد. شما باید توانایی پذیرایی از مسافران زیاد را نیز داشته باشید. در این بازی هوایپمایی شما باید مسافران را با سرعت بالایی جابجای کنید. از این رو میتوانید خطوط هوایی و البته هواپیماها را نیز تقویت کنید. در حالت پیشفرض هوایپما سطح یک برای شما فعال می‌شود. این نوع پروازی سرعت بالایی ندارد و ظرفیت آن نیز کم است. در بازی هوایپما مسافربری برای اندروید می‌بایست تعداد هوایپماهای خود را بیشتر کنید. هر هوایپما نیز از نظر تعداد مسافر و همچنین سرعت پرواز باید تقویت شود. به این شکل میتوانید مسافران را با سرعت بالاتری جابجا کرده و آنها را به مقصد مورد نظرشان برسانید.

سایر امکانات بازی

 • گیم پلی جذاب
 • پشتیبانی از اکثر فرودگاه‌های مهم جهان و ایران
 • بازی نزدیک به واقعیت
 • برخورداری از وقایعی مثل المپیک و کرونا
 • ارتقا خطوط هوایی و افزایش تعداد هوایپما
 • ارتقا هوایپما

هم اکنون میتوانید بازی جذاب و زیبای Fly Corp: Airline Manager را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید. همچنین نظرات خود را در مورد این بازی اندروید با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
باکس دانلود
اطلاعات فایل
 • پلتفرم: اندروید
 • ورژن : 0.7
 • نیاز به روت: ندارد
 • نیاز به دیتا : ندارد
 • نیاز به اینترنت: ندارد
 • فرمت : apk
 • حجم فایل : 147 مگابایت
 • سازنده: CASUAL AZUR GAMES
بیشتر

امتیاز دهید

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.