ساخت شماره مجازی

دانلود Clean Master 7.5.3 – برنامه کلین مستر برای بهینه سازی دستگاه اندروید

دیدگاه: 0
نویسنده: حامد
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۰

برنامه Clean Master به فارسی کلین مستر جز برنامه‌هایی است که میتواند امنیت و سرعت تلفن همراه شما را تا حد بسیار زیادی بهبود ببخشد. پس اگر شما هم نگران امنیت و سرعت پایین تلفن همراه خود هستید، با ما در دانلود Clean Master همراه باشید.

دانلود Clean Master - برنامه کلین مستر برای بهینه سازی دستگاه اندروید

سرعت و امنیت دو رکن اساسی در تلفن‌های همراه و تبلت‌ها می‌باشد. هنگامی که در حال کار با تلفن همراه خود هستید، اگر اسمارت فون شما مدام در حال لگ و کندی باشد، قطعا شما را خسته خواهد کرد. اگر تلفن همراه شما از امنیت بالایی برخوردار نباشد، قطعا فایل‌های شما به خطر خواهد افتاد. برنامه Clean Master که امروز به شما معرفی خواهیم کرد، دقیقا برای حل این مشکلات پا به دیجی روید گذاشته است. شما کاربران عزیز وبسایت دیجی روید میتوانید با دانلود این برنامه اندروید، خیال خود را از خیلی از مسائل تلفن همراه خود راحت کنید. این برنامه در وبسایت جهانی گوگل پلی برای ایرانیان در دسترس نیست.

حذف تاریخچه با Clean Master

هرکاری را که در تلفن همراه خود انجام دهید، در تاریخچه یا History ذخیره خواهد شد. برنامه‌های مختلف برای ذخیره تاریخچه از حافظه تلفن همراه استفاده می‌کنند. هنگامی که حجم تاریخچه از یک حدی بیشتر شود، قطعا تلفن همراه شما با کندی بسیار زیادی رو به رو خواهد شد. همچنین هنگامی که در حال فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مثل واتساپ و اینستاگرام هستید، این فعالیت باعث به وجود آمدن حافظه Cashe خواهد شد. همین موارد نقش بسیار مهمی در پر شدن حافظه تلفن همراه شما دارند. شما با نصب Clean Master میتوانید به راحتی و خیلی هوشمندانه تمام این فایل‌های بلا استفاده را از تلفن همراه خود حذف کنید.

در برخی از تلفن‌های همراه هوشمند امروزی نظیر دستگاه‌های شرکت شیائومی، هر چند روز یکبار به مالک تلفن همراه هشداری مبنی بر پر شدن حافظه پنهان و تاریخچه اعلام می‌شود. کاربران میتوانند از داخل خوده تلفن همراه این حافظه را به راحتی پاک کنند و باعث افزایش حافظه تلفن همراه خود شوند. اما برای کاربرانی که تلفن همراه آنها این قابلیت را ندارد، ما استفاده از برنامه اندروید Clean Master را به آنها پیشنهاد می‌کنیم. شما با استفاده از این برنامه اندروید میتوانید حافظه تلفن همراه خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.

افزایش Privacy با کلین مستر

مبحث حریم خصوصی یا Privacy مبحث بسیار مهمی است. هنگامی که از سایت‌های مختلفی بازدید می‌کنید، ممکن است این سایت‌ها بدون اجازه شما یکسری اطلاعات را از شما در خود ذخیره کنند. این موضوع در مورد برخی از اپلیکیشن‌های اندرویدی نیز صدق می‌کند. برای مثال برخی از اپلیکیشن‌ها آی پی شما را در خود ذخیره می‌کنند. اینکه بعدا چه استفاده‌هایی از این آی پی و اطلاعات می‌کنند در این بحث نمی‌گنجد. اما اگر نگران از بین رفتن حریم خصوصی در تلفن همراه خود هستید، میتوانید از برنامه Clean Master استفاده کنید.

با ورود به بخش تنطیمات Privacy یا حریم خصوصی در برنامه Clean Master میتوانید گام‌های بسیار موثر و مهمی را در ایجاد حریم خصوصی و مراقبت از آن بردارید. میتوانید تعیین کنید که چه برنامه‌ها یا سایت‌هایی میتوانند چه میزان اطلاعات را از تلفن همراه شما در خود ذخیره کنند. البته برخی از اطلاعات برای کار با نرم افزارهای مختلف نیاز است. اما ممکن است برخی دیگر از برنامه‌ها یا سایت‌ها اطلاعاتی را غیر منصافانه از شما دریافت کنند.

Task Killer در Clean Master

شما درحال استفاده از برنامه واتساپ هستید. پس از مدتی فعالیت این برنامه را به حالت باز رها کرده و وارد یک بازی می‌شوید. سپس از بازی خارج شده و مجدد وارد یک برنامه دیگر می‌شوید. در حال حاظر تلفن همراه شما با 3 برنامه باز و درحال اجرا درگیر است. قطعا این مورد باعث افت سرعت بسیار بالا در تلفن‌های همراه خواهد شد. حتی زمانی که دکمه مربعی شکل در پایین صفحه را فشار می‌دهید و برنامه‌ها را حرکت انگشت به سمت چپ و راست می‌بندید، بازهم این برنامه‌ها باز هستند. هنگامی که برنامه‌ای باز باشد قطعا درحال فعالیت است. همین فعالیت باعث درگیری رم تلفن همراه می‌شود. این درگیری به کندی تلفن همراه منجر خواهد شد. اما با نصب برنامه Clean Master می‌توانید این کندی را به حداقل برسانید.

پیشنهاد می‌کنم تا گفته‌های ما را بیشتر بررسی کنید. ابتدا یک برنامه را در تلفن همراه خود اجرا کنید. سپس با فشردن دکمه مربعی شکل در پایین تلفن همراه آن برنامه را به سمت چپ یا راست هدایت کنید تا برنامه بسته شود و از لیست برنامه‌های درحال اجرا خارج شود. سپس به بخش تنظیمات تلفن همراه و سپس به برنامه‌ها مراجعه کنید. برنامه مورد نظر را پیدا کنید و آن را لمس کنید. با ورود به صفحه بعدی گزینه ” توقف اجباری ” برای شما همچنان فعال است میتوانید آن را لمس کنید. این یعنی هنوز موفق به بستن برنامه نشده‌اید. اما با برنامه Clean Master میتوانید به راحتی برنامه‌های خود را ببنید. این کار را برای شما Task Killer انجام می‌دهد.

مدیریت اپ با App Manager در کلین مستر

مدیریت اپلیکیشن‌های اندروید کار بسیار مهمی است. ممکن است برخی از برنامه‌‎هایی را که در تلفن‌های همراه خود دارید بلااستفاده باشد. از طرفی دیگر ممکن است برنامه‌ای برای شما بسیار اهمیت داشته باشد و شما در حفظ و نگهداری از آن دچار مشکل باشید. با استفاده از قابلیت App Manager با دانلود Clean Master میتوانید به خوبی برنامه‌های خود را مدیریت کنید. دانلود و نصب برنامه کلین مستر به شما این امکان را می‌دهد تا هر برنامه بلااستفاده‌ای را از تلفن همراه خود حذف کنید. همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی از برنامه‌های مهم خود پشتیبان گیری کنید تا برنامه‌های شما از تلفن همراهتان حذف نگردد.

با دانلود Clean Master برنامه‌های خود را قفل کنید

ما بصورت پیشفرض روی تلفن همراه خود رمزی قرار خواهیم داد. یکی از دوستان ما به دلایل مختلف به رمز ما دسترسی پیدا خواهد کرد. شاید هم او از ما بخواد تا رمز تلفن همراه خود را وارد کنیم و یک تلفن همراه بدون رمز را در اختیار وی بگذاریم. ما اینکار را می‌کنیم اما پس از مدتی متوجه جستجوی دوستمان در تلفن همراه خواهیم شد. حال مشکلی که به وجود می‌آید ورود بدون اجازه دوستمان به برنامه‌های مختلف ما است. با نصب برنامه Clean Master شما میتوانید به راحتی روی هرکدام از برنامه‌هایی که خواستید رمز قرار دهید. میتوانید مشخص کنید که کدام برنامه به حالت قفل در بیاید به شکلی دیگر کسی جز شما اجازه ورود به آن را نداشته باشد.

با برنامه کلین مستر میتوانید رمزی جداگانه نسبت به رمز اصلی تلفن همراه خود روی برنامه‌های خود قرار دهید. اگر به دانلود کلین مستر فارسی نپرداخته باشید، باید با ورود به بخش App Lock در برنامه Clean Master نسبت به رمزگذاری بر روی بخش‌های مختلف تلفن همراه خود اقدام کنید. با استفاده از این بخش‌ می‌توانید هرکدام از برنامه‌هایی که مد نظر شما بود را ابتدا انتخاب و سپس برای آن‌ها رمز مناسبی را قرار دهید. با این برنامه اندروید به دنیای امنیت وارد شوید.

سایر امکانات برنامه کلین مستر

 • امکان پاکسازی حافظه تاریخچه و حافظه کش با History Eraser
 • افزایش حریم خصوصی و امنیت تلفن همراه با بخش Privacy
 • بستن برنامه‌های درحال اجرا با قابلیت Task Killer
 • مدیریت برنامه‌های تلفن همراه با استفاده از قابلیت App Manager
 • محافظت و رمزگزاری بر روی برنامه‌های اندروید با بخش App Lock
 • کاهش مصرف باتری با استفاده از قابلیت Battery Saver
 • و قابلیت‌های دیگر

هم اکنون میتوانید برنامه اندروید Clean Master را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
گالری تصاویر
باکس دانلود
اطلاعات فایل
 • پلتفرم: اندروید
 • ورژن : 7.5.3
 • نیاز به روت: ندارد
 • نیاز به دیتا : ندارد
 • نیاز به اینترنت: تا حدودی دارد
 • فرمت : apk
 • حجم فایل : 23 مگابایت
 • سازنده: کلین مستر
بیشتر

امتیاز دهید

4.7/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.