ساخت شماره مجازی

دانلود بازی Call of duty mobile 1.0.28 – کالاف دیوتی موبایل برای اندروید

دیدگاه: 6
نویسنده: حامد
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰

بازی کالاف دیوتی موبایل – Call of duty mobile  یک بازی بسیار جذاب برای علاقه مندان به بازی‌های آنلاین می‌باشد. اگر شما هم یکی از طرفداران پراپا قرص این سبک از بازی‌ها هستید حتما بازی موبایل کالاف دیوتی موبایل را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید.

بازی Call of duty mobile 1.0.28 - کالاف دیوتی موبایل برای اندروید

استودیو بازی سازی Activision همیشه علاقه مندان به بازی را غافلگیر کرده است. اما این این قطار غافلگیری امروز از کشور سازنده بازی کالاف دیوتی موبایل یعنی آمریکا حرکت کرده و امروز به تمام سفر کرده است. بازی کالاف دیوتی موبایل نیز همانند بازی پابجی یک بازی بسیار جالب و البته هیجان انگیز برای علاقه مندان به بازی‌های تفنگی و آنلاین است. اگر علاقه دارید تا با افراد زنده در سراسر دنیا به رقابت بپردازید، به شما این بازی اندرویدی را پیشنهاد میکنم.  بازی اندروید Call of duty mobile با بیش از 100 میلیون دانلود در مارکت جهانی به یک بازی بسیار محبوب برای گیمر‌ها تبدیل شده است.

با دوستان خود Call of duty mobile – کالاف دیوتی موبایل بازی کنید

یکی از دلایلی که در جذابیت بازی کالاف دیوتی موبایل نقش بسیار زیادی داشته است، آنلاین و چند نفره بودن آن است. بازی‌های آنلاین موبایلی همیشه جز محبوب‌ترین بازی‌ها بوده است. شاید به همین دلیل است که کاربران زیادی به سایت بازی کالاف دیوتی موبایل مراجعه می‌کنند. در این بازی اندرویدی شما میتوانید با دوستان خود بصورت آنلاین بازی کنید. پس از آنکه وارد بازی شدید فقط کافیست تا برای دوستان خود درخواست دوستی ارسال کنید. با اینکار یک درخواست برای دوستان شما ارسال خواهد شد. آن‌ها با تایید درخواست شما وارد لیست دوستان شما خواهند شد و به با یکدیگر وارد یک گروه خواهید شد. از این به بعد کافیست تا مدیر گروه روی دکمه Start کلیک کنید. شما و دوستانتان به همراه یکدیگر در قالب یک گروه وارد بازی خواهید شد. پس اگر شما هم به دنبال انجام بازی با دوستان خود هستید حتما بازی Call of duty mobile را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید.

سبک‌ها مختلف بازی

شما پس از نصب کالاف دیوتی موبایل به تعداد بسیار زیادی از سبک‌های مختلف بازی دسترسی خواهید داشت. در واقع این بازی اندرویدی از 2 سطح بسیار قوی برخوردار است. در سبک بازی چند نفره شما باید در مدل‌های مختلفی با یک تیم بصورت رو در رو مبارزه کنید. این سبک حاوی چند بخش است. در هرکدام از بخش‌ها باید متناسب با قوانین بازی عملیاتی را اجرایی کنید. برای درک بهتر این موضوع مثالی خواهم زد. شما در بخش Team Deathmatch باید با 9 نفر دیگر هم بازی شود. در واقع شما و هم بازیهایتان در قالب 2 تیم 5 نفره تیم بندی خواهید شد. سپس وارد بازی Call of duty mobile می‌شوید. هرکدام از 2 تیم که زودتر به امتیازی که مشخص شده است برسد قطعا برنده بازی خواهد شد. بازیکنان باید با شلیک تیر به یکدیگر در محیط بازی از تیم رقیب تلفات بیشتری بگیرند. هر تیمی که تلفات بیشتری بدهد بازنده خواهد شد.

اما بخش مهم بازی را میتوان سبک بتل رویال نام برد که جلوتر به آن اشاره کرده‌ایم.

سبک بتل رویال در بازی کالاف دیوتی موبایل – Call of Duty Mobile

این بخش داستانی بسیار مفصل دارد و اولین بار توسط بازی پابجی به کاربران معرفی شد. در این سبک از بازی Call of duty mobile شما به همراه 99 کاربر دیگر وارد بازی خواهید شد. اینکه 4-2 یار داشته باشید یا نداشته باشید برعهده شماست. اگر بخش تیمی را انتخاب کنید با 3 نفر دیگر همراه خواهید شد. همچنین با انتخاب بازی تک نفره بدون هم تیمی وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شوید. پس از ورود به بازی سوار بر هواپیمایی خواهید شد. هواپیما از آسمان نقشه بازی عبور خواهد کرد. در هرجا که خواستید میتوانید با زدن دکمه پرش از هواپیما به پایین بپرید. پس از طری کردن مسافت آسمان تا زمین وارد بخش اصلی خواهید شد. دیگر بازیکنان نیز پس ازمدتی به زمین میرسند. حال شما وارد یک ماراتن شده‌اید. کاربران با حذف یکدیگر از بازی به پیروزی نزدیک خواهند شد. هر بازیکنی بتواند بیشتر در بازی مقاومت کند و دیرتر کشته شود برنده خواهد شد.

تفنگ‌های مختلف

یکی از موارد جذاب کننده در بازی‌های تفنگی، انتخاب نوع صلاح است. اگر شما صلاح درستی نداشته باشید، قطعا نمیتوانید امتیاز و رتبه خوبی را در بازی کالاف دیوتی موبایل بدست بیاورید. از همین رو میتوانید در بازی Call of duty mobile از تفنگ‌های موجود بهترین بهره و استفاده را ببرید. شما میتوانید با خرید یک تفنگ خوب در ابتدای بازی با تفنگ خود وارد شوید. شاید از خود بپرسید که در سبک بازی چند نفره میتوان از تفنگ دیگران استفاده کرد، چه نیازی به خرید تفنگ است؟ پاسخ این است که اگر شما از تفنگ دیگران استفاده کنید، به محض آنکه در بازی کشته شوید، تفنگ از دست شما خارج خواهد شد. هنگامی که مجددا بازی شروع شود دیگر از تفنگ آن شخص نمیتوانید استفاده کنید. به همین دلیل خرید و طراحی تفنگ اختصاصی بسیار توصیه می‌شود.

البته در بازی کالاف دیوتی موبایل در بخش battle royal شما هیچ نیازی خرید تفنگ ندارید. در این سبک بازی هیچ بازیکنی از ابتدا صلاح ندارد. بازیکنان به محض ورود به نقشه بازی و پرش از هواپیماها باید بر روی زمین به دنبال صلاح مناسب خود بگردند و بهترین صلاح را برای مبارزه انتخاب کنند. پس اگر نتوانستید تفنگ مناسبی را برای خود تهیه کنید، اصلا نگران نباشید چون فقط کافیست از سبک battle royal استفاده کنید.

رده بندی در بازی کالاف دیوتی موبایل – Call of duty mobile

همیشه اعتقاد دارم که کارها باید هدفمند باشند. در بازی کالاف دیوتی موبایل شما میتوانید علاوه بر پیروزی رده و رتبه مناسبی نیز دریافت کنید. بازی Call of duty mobile بخشی به نام رده بندی و رنکینگ دارد. در این بخش کاربران با دریافت امتیازات و پیروزی در مسابقات میتوانند در این برهد نبدی جایگاه مناسبی را کسب کنند. اینکه شما در بین 100 میلیون کاربر جایگاه مناسبی داشته باشید بسیار جذاب است. اما فراموش نکنید این جذابیت باعث سختی فراوان آن نیز خواهد شد. قطعا این همانطور که شما برای کسب رده اول تلاش می‌کنید، کاربران زیادی نیز هم پا و همزمان با شما برای این جایگاه در حال جنگ هستند. همین مورد باعث سختی کسب جایگاه مناسب در بازی کالاف دیوتی خواهد شد.

بروزرسانی کالاف دیوتی موبایل باعث شده است تا باگ‌ها و خطاهای این بازی بسیار کاهش یابد. از این رو میتوان این بازی اندروید را در دسته‌بندی بازی‌های پر طرفدار قرار داد. اگر شما هم به دنبال یک بازی جذاب و تفنگی هستید که بتوانید با دوستان خود بازی کنید قطعا بازی موبایل call of duty mobile میتواند برای شما یک گزینه عالی باشد. شما میتوانید این بازی اندروید را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید.

چند سوال در مورد کالاف دیوتی موبایل

چطور پیشرفت خود را در بازی ذخیره کنم ؟

هنگامی که برای تحقق یک هدف تلاش می‌کنید خیلی مهم است که بتوانید آن هدف را ذخیره کنید. از همین رو در بازی کالاف دیوتی موبایل میتوانید پیشرفت خود در بازی را ذخیره کنید. برای اینکار می‌بایست یک اکانت در سایت بازی کالاف دیوتی ایجاد کنید. سپس پس از ورود به این حساب کاربری تمامی نتایج و پیشرفت شما ذخیره خواهد شد. با اینکار حتی اگر بازی را از روی موبایل خود حذف کنید یا تلفن همراه خود را عوض کنید، بازهم میتوانید اکانت خود را در Call of duty mobile بازیابی کنید.

بروزرسانی کالاف دیوتی موبایل را از کجا دریافت کنم ؟

وبسایت دیجی روید در کنار گوگل پلی یکی از کانال‌های ارائه بازی کالاف دیوتی موبایل می‌باشد. شما میتوانید با مراجعه به وبسایت دیجی روید نسبت به به روز رسانی بازی Call of duty mobile اقدام کنید.

امکانات بازی کالاف دیوتی موبایل – Call of duty mobile

 • امکان انجام انجام بازی چند نفره
 • برخورداری از سبک‌های مختلف بازی
 • گرافیک بسیار زیبا و نزدیک به واقعیت
 • قابلیت ایجاد اکانت برای بازیابی اکاانت و ذخیره پیشرفت در بازی
 • رنکینگ و رده بندی حرفه‌ای و پیشرفته
 • قابلیت ارسال و دریافت درخواست دوستی
 • برخورداری از صلاح‌های مختلف جهت زیبایی بیشتر بازی
 • افزایش تدریجی سختی بازی به جهت بهره گیری از سیستم سطح بندی
 • برخورداری از نقشه‌های مختلف بازی
 • و قابلیت‌های دیگر

هم اکنون میتوانید بازی کالاف دیوتی موبایل را از وبسایت دیجی روید دانلود کنید. یادتون نره برامون نظراتتون رو قرار بدید. قطعا نظرات شما باعث پیشرفت وبسایت دیجی روید خواهد شد.

5/5 - (4 امتیاز)
گالری تصاویر
اطلاعات فایل
 • پلتفرم: اندروید
 • ورژن : 1.0.28
 • نیاز به روت: ندارد
 • نیاز به دیتا : دارد
 • نیاز به اینترنت: دارد
 • فرمت : apk
 • حجم فایل : بر اساس دستگاه
 • پسورد: www.dgroid.com
بیشتر

امتیاز دهید

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.